ASSASSIN'S CREED BROTHERHOOD

ASSASSIN'S CREED BROTHERHOOD


#1 2010-12-30 10:45:49

gawusek100

Assassin

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 9
Punktów :   

Żarty

wchodzi blondynka do sklepu RTV i mów poprosze ten telewizor,
a sprzedawca blondynkom nie sprzedajemy
przychodzi za miesiac w peruce i mowi poprosze ten telewizor,
a sprzedawca blondynkom nie sprzedajemy,
przychodzi blondynka za nastepny miesiac i mowi poprosze ten telewizor,
a sprzedawca blondynkom nie sprzedajemy,
blondynka sie pyta skąd wiesz że jestem blondynkom?
A SPRZEDAWCA BO TO Mikrofalowka


http://img80.imageshack.us/img80/2687/assasinv.th.jpg

Offline

 

#2 2011-01-03 19:35:46

Peñón de Véléz

Assassin

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Żarty

Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf.
Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia.
W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków.
Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty.
Jeżeli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość.
Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Następnie próbują Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć.
Niemcy próbują, światło się zapala - nic...
Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic.
Próbują po raz kolejny - nic.
Z mroku słychać tylko cichy szept:
- Kurwa Stefan, mamy tyle szmalu... na huj ci jeszcze ta pieprzona żarówka?

Offline

 

#3 2011-01-04 19:58:47

Karpik

Assassin

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Żarty

Najlepszy kawał jaki widziałem :
Zachłanność nie popłaca.
Facet postanowił się odchudzać, miał kilkanaście kilo do zrzucenia i przeglądał oferty… Wtem zauważył ogłoszenie: “Odchudzanie w 3 wersjach:- lekka – stracisz 3 kilo w tydzień; – średnia – chudniesz 5 kg w ciągu tygodnia; – oferta specjalna – tracisz 10 kg w tydzień”

Gość pomyślał – trzeba spróbować- wykręcił numer i zamówił program podstawowy. Po wymianie informacji, w poniedziałek rano dzwonek do drzwi. Otwiera a tam śliczna drobna blondynka z karteczką “Jestem Agatka, jak mnie złapiesz jestem Twoja” – i zaczyna uciekać. Facet biegnie za nią, trochę trudu go to kosztowało, ale złapał i zabrał do domu – tam dał upust żądzy… Sytuacja powtarza się codziennie do piątku. Facet staje na wagę i faktycznie – 3 kilo mniej.

Zachęcony dzwoni jeszcze raz i zamawia program dla średnio zaawansowanych. W poniedziałek rano – dzwonek do drzwi, a za nimi piękna, szczupła brunetka w samej bieliźnie i butach z karteczką ” Jestem Ania – jak mnie złapiesz będę Twoja” i zaczyna uciekać. Gość wie już co go czeka więc dawaj za panienką. Ta jest dużo sprawniejsza od poprzedniej więc trwa to trochę dłużej ale w końcu facetowi się udaje ją złapać i po powrocie do domu dostaje wspaniały seks. Sytuacja powtarza się codziennie do piątku. Po skończonym cyklu facet staje na wagę i oczywiście jest 5 kilo mniej.

No to facet niewiele myśląc dzwoni jeszcze raz zamówić program zaawansowany. Pani po drugiej stronie telefonu upewnia się “ale na pewno pan tego chce? bo to jest bardzo ciężki program”. Facet mówi – oczywiście że chcę. Rano nie może się doczekać kogo zobaczy za drzwiami – do tej pory było tylko lepiej. Wreszcie dzwoni dzwonek – facet podbiega do drzwi, otwiera a tam… nagi, wielki dryblas, goły, tylko w różowych trampkach – z interesem do kolan. W ręce trzyma karteczkę “Jestem Mietek – jak Cię złapię – będziesz mój!!!”

Ostatnio edytowany przez Karpik (2011-01-04 19:59:46)

Offline

 

Ogłoszenia


ŚWIAT 11 OTWARTY 11.01.2011!!! PROSZĘ O
ZGŁASZANIE SIĘ DO TEGO SOJUSZU!RAZEM
MOŻEMY ŻĄDZIĆ CAŁYM ŚWIATEM!!!

bmw-TEN GRACZ POTRZEBUJE POMOCY!
TEN KTO MA WOJSKO
JEST ZOBOWIĄZANY DO WYSŁANIA MU POMOCY!!!
Oferty surowców od gracza gawusek100!!!
ODDAM KAMIEŃ ZA RUDĘ I DREWNO. -fast24

Najaktywniejsi


fast24

głośnikowy

gawusek100

Aston

Kazereks

Kontakty:


fast24
31026440 Gadu-Gadu
głośnikowy
4180285 Gadu-Gadu
gawusek100
6948893 Gadu-Gadu
Aston
10603424 Gadu-Gadu
Arpac
28505314 Gadu-Gadu
Kazeks
13704656 Gadu-Gadu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menedzerskoki.pun.pl www.ryl2.pun.pl www.bollyworld.pun.pl www.bmwteam.pun.pl www.pakama.pun.pl